szukaj koszyk ( 0 )

Jak zamówić meble w naszym sklepie?

Szanowny kliencie, cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę internetową i zainteresowały Cię nasze ekskluzywne kolekcje mebli. Chcąc zapewnić Ci kompleksową obsługę, zachęcamy do skontaktowania się z naszym profesjonalnym personelem, dostępnym pod numerem telefonu 601 493 199. Nasza infolinia, czynna od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00 – 20:00, jest gotowa odpowiedzieć na Twoje wszelkie pytania, a także udzielić Ci fachowej porady.

ZAMÓWIENIE INTERNETOWE LUB TELEFONICZNE

Zamówienia w naszym sklepie można składać drogą telefoniczną lub internetową. Serdecznie zachęcamy do skontaktowania się z nami przez udostępniony numer telefonu lub za pomocą poczty elektronicznej – nasz adres mailowy to kontakt@anmarmeble.pl. W treści wiadomości prosimy podać szczegóły zamówienia, takie jak asortyment, kolekcja oraz preferowana konfiguracja mebli.

Po otrzymaniu Twojego zamówienia nasz zespół skontaktuje się z Tobą mailowo lub telefonicznie. Wspólnie uzgodnimy wszystkie szczegóły zamówienia, omówimy dostępność produktów, a także przejdziemy przez wszelkie niezbędne formalności. Nasza obsługa klienta, skoncentrowana na zapewnieniu pełnej satysfakcji oraz profesjonalnego doradztwa na każdym etapie procesu zakupowego, dołoży wszelkich starań, aby udzielić Ci rzetelnych informacji na temat naszej oferty, a także pomóc w podjęciu świadomej decyzji zakupowej.

Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i zrealizować zamówienie z najwyższą starannością. Dziękujemy za zainteresowanie ofertą firmy ANMAR!